Newsletter
  • SUBSKRYBUJ NASZ NEWSLETTER

  • PŁEĆ:
  • Kobieta Mężczyzna
  • WIEK:
  • KOD POCZTOWY:
  • E-MAIL:

NEWSLETTER
Bądźmy razem

Zapraszamy do grona odbiorców Newslettera Galerii Miodowej, który okazjonalnie będzie wysyłany na adres mailowy podany przez Państwa w zamieszczonym obok formularzu.

Znajdą Państwo w nim najnowsze informacje zarówno o terminach sezonowych wyprzedaży jak i wprowadzeniu nowych kolekcji. Będziemy informowali o promocjach i rabatach w poszczególnych sklepach i salonach usługowych.

Będziemy zapraszali Państwa do udziału w akcjach specjalnych, konkursach i imprezach, organizowanych z takich okazji jak Dzień Dziecka, Mikołajki, Święto Zakochanych, Dzień Matki. Będziemy też zawiadamiać Państwa o pojawianiu się nowych ofert pracy, zwłaszcza w salonach galerii.

Kliknięcie "Zapisz się" oznacza akceptację dla następującej formuły:
"Wyrażam zgodę na umieszczanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę San Development Sp. z o.o., z siedzibą w Gliwicach, przy ul. Górnych Wałów 42, dla potrzeb promocji i marketingu, na czas nieokreślony. Podstawa prawna: Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. Nr. 133, poz. 883).
Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o przysługującym mi prawie wglądu do swoich danych i możliwości poprawiania ich.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy San Development Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, przy ul. Górnych Wałów 42 informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na wskazany przeze mnie adres email zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 19.07.2002 r. "